fbpx
loader image

Trochę jestem gadżeciarą, lubię ładne rzeczy, a gdy jeszcze są praktyczne i przydatne to równa się BIG LOVE 🙂

Tak było właśnie w tym przypadku. Kubkiem zainteresowałam się gdy zaszła potrzeba sporządzania mleka modyfikowanego mojej córce, chociaż nie do końca wierzyłam w jego działanie. Co właściwie ten kubek robi? Jego zadaniem jest schłodzenie wrzątku w 60 sekund do temperatury 55 stopni, a więc idealnej do przygotowania mleka dla dziecka czy herbaty. Kubek ma też drugie oblicze. Kiedy zaraz po czynności schładzania wlejemy zimną wodę, to znów potrząsając uzyskamy letni płyn. Użycie tego produktu jest mega proste – wlewamy, potrząsamy przez 60 sekund i gotowe! 

Produkt jak dla mnie innowacyjny ponieważ nigdy wcześniej nigdzie o nim nie słyszałam.

Czy kubek działa? TAK! Śmiało mogę stwierdzić, że bardzo ułatwia życie przy małym dziecku. Przygotowanie mleka zajmuje kilka minut. Obecnie nie wyobrażam sobie życia bez niego. Serio! Jako mama polecam w 100%.

 

Produkt idealny dla osób niecierpliwych ( jak ja 😛 ) oraz ceniących skuteczność działania. Przygotowanie posiłku dla córci to sama przyjemność. Kubka używam go kilka razy dziennie i zupełnie nic się z nim nie dzieje. Jest solidnie wykonany i ma ciekawy design. Na spodzie znajduje się antypoślizgowa guma, w środku wyposażony w antybakteryjne uszczelki i wykonany ze stali nierdzewnej.

. Magiczny kubek świetnie sprawdzi się jako prezent, a obdarowani z pewnością będą zadowoleni. Przydatny jest również przy starszych dzieciach bo możemy chłodzić w nim np. herbatę.  Z tego rozwiązania korzystam dla samej siebie 🙂 Kubek występuje w różnych wariantach kolorystycznych, na pewno każdy znajdzie coś w swoim guście. Wszystkie dostępne wzory znajdziecie na stronie 55st.pl 

A Wy jakie znacie gadżety, które faktycznie ułatwiają życie? Koniecznie podzielcie się swoimi odkryciami.

___________________________________

Pozdrawiam,

Kinga 🙂