fbpx
loader image

Efekt holo jakiś czas temu na dobre zagościł w zdobieniach hybrydowych. Najpopularniejszy jest chyba srebrny efekt holo, ale ja dzisiaj chciałam Wam go pokazać w odcieniu ciemnego różu/fuksji. Taki dodatek potrafi nadać charakteru zwykłemu, jednokolorowemu manicure, a jego wykonanie zajmuje dosłownie kilka sekund. Pyłek holo nałożony nawet na jednego paznokcia daje niesamowity efekt i wygląda bardzo ciekawie.

efekt holo

efekt holo

W tym manicure główną rolę gra kolor ciemnej fuksji. By cały manicure nie był zbyt nudny zdecydowałam się właśnie na efekt holo na palcu serdecznym. Wszelkiego rodzaju dodatki zazwyczaj umieszczam na tym paznokciu, czasem na dwóch, ale nie lubię przesady. Oczywiście u kogoś piękne, bogato zdobione paznokcie bardzo mi się podobają, ale sama nie czuję się w nich zbyt dobrze. Dlatego jeżeli chodzi o zdobienia zazwyczaj stawiam na delikatny akcent. Sam pyłek zakupiłam w centrum handlowym na stoisku z różnego rodzaju rzeczami do manicure. Nie posiada on ani konkretnej nazwy producenta czy też numerku. Początkowo sądziłam, że będzie to zwykły brokat, także byłam bardzo pozytywnie zaskoczona gdy okazało się, że jest to efekt holo. Samo zdobienie bardzo przypadło mi do gustu jak i osobom, którym wykonuję manicure. Świetnie komponuje się z odcieniami nude, różu i czarnym kolorem. Po nałożeniu pyłku należy pamiętać by dobrze zabezpieczyć końce topem, gdyż w tych miejscach lubi się on najbardziej ścierać. Jeżeli zadbamy o ten aspekt, to możemy cieszyć się zdobieniem przez kilka tygodni, w zasadzie do chwili gdy nie zmienimy naszego manicure.

A Wam jak podoba się tego typu efekt? Wykonujecie podobny u siebie? Koniecznie dajcie jakie są Wasze ulubione zdobienia.

________________________________________________

Pozdrawiam,

Kinga!