fbpx
loader image

Makijaż dla blondynek według mnie powinien pasować nie tylko do koloru włosów ale również do tęczówki oka i typu urody. Nie warto również nakładać na siłę dany kolor jeżeli po porostu źle się w nim czujemy. Ja na co dzień upodobałam sobie wszelkiego rodzaju brązy i odcienie nude. Zazwyczaj stawiam na mat, ale czasem lubię też rozświetlone oko.

makijaż dla blondynek

makijaż dla blondynek

W tym sezonie szalenie modne stały się wszelkiego rodzaju błyszczące/metaliczne makijaże. Trend ten na początku mnie nie porwał jednak z czasem przekonałam się do połyskującej powieki. Zaczęłam nawet używać zapomnianych cieni, które rzucone były na samo dno toaletki. Palety, które posiadam zazwyczaj mają cienie zarówno matowe jak i błyszczące. Do wykonania makijażu widocznego na zdjęciach użyłam kolorów z palety Sleek All Night Long,  której jakiś czas temu pisałam recenzję. Według mnie makijaż dla blondynek może być zarówno delikatny jak i nieco bardziej wyrazisty. Wszystko zależy od tego w której wersji czujemy się dobrze. Ja osobiście mocniejszy look zostawiam na większe okazje czy wieczorne wyjścia.

Ostatnio po raz pierwszy przekonałam się do miedzi na powiece. Ku mojemu zdziwieniu efekt nawet mi się spodobał, bo moja tęczówka nabrała charakteru i błękitnych tonów. Myślę, że przy typowo niebieskiej tęczówce miedź będzie prezentować się na prawdę dobrze. Usta postanowiłam już stonować, bo jakieś mocniejsze kolory niezbyt zgrały by się z miedzią na powiece.

makijaż dla blondynek

makijaż dla blondynek

Jak podoba Wam się efekt końcowy? Sięgacie po takie odcienie jeżeli chodzi o makeup czy raczej nie? Dajcie koniecznie znać w komentarzach poniżej!

________________________________________________________

Pozdrawiam!

Kinga 🙂