fbpx
loader image

Chyba każda kobieta ( i mężczyzna też) ma ich chociaż jedną buteleczkę. No dobra, kobiety pewnie więcej niż jedną 🙂 Mowa oczywiście o perfumach. Uwielbiamy je, nie wyobrażamy wyjścia z domu bez nich. Chyba jak każdy mam swoje ulubione, sprawdzone zapachy, ale z ciekawością poznaję też wszelkiego rodzaju nowości. Ale co w sytuacji gdy chcemy mieć kilka różnych zapachów, a najzwyczajniej w świecie szkoda nam kasy na aż tyle opakowań? Świetnym rozwiązaniem są zamienniki sprzedawane w małych poręcznych buteleczkach bądź na mililitry. Perfumy nicole przygotowały dla swoich klientów właśnie taką ofertę. Mnóstwo zapachów do wyboru i różne pojemności.

perfumy nicole

perfumy nicole

Jednym z pierwszych pytań jakie przychodzi na myśl to czy zamiennik pachnie identycznie jak sprawdzony oryginał ?

Tutaj muszę przyznać, że wybrałam dwa zapachy, które posiadam i porównałam ze sobą. Na początku perfumy Nicole są dosyć intensywne i wyczuwalna jest woń alkoholu. Po chwili jednak uwalnia się całkiem ładny zapach. Bardzo zbliżony do oryginału, ale wiadomo, nie będzie to w 100% to samo. Różnicę czuć gdy na jednej ręce mamy perfumy Nicole a na drugiej oryginał. Jednak gdy użyjemy samych perfum Nicole zapach kojarzony jest z oryginałem i bardzo podobnie pachnie.

Jaką trwałość mają perfumy Nicole?

Tutaj byłam pozytywnie zaskoczona. Zapach utrzymuje się spokojnie 7-8 godzin, a na ubraniu wyczuwalny jest cały dzień. Warto dodać, że jest to woda perfumowana, a nie toaletowa więc zapewne stąd ta trwałość.

Producent oferuje aż 14 różnych pojemności, od 9ml do 120ml. Osobiście moja ulubiona pojemność to 9 ml, którą zawsze mam w torebce. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom buteleczka mieści się w nawet najmniejszej torebce 🙂 Nie raz zdarzyło mi się zapomnieć “psiknąć” przed wyjściem. Mała buteleczka uratowała sytuację, zdecydowanie polecam to rozwiązanie. Producent do buteleczki oferuje też napełniacz pod nazwą SMART FILLER NICOLE. Tak więc gdy ulubiony zapach się skończy możemy ponownie napełnić nim butelkę. Ciekawe rozwiązanie. Dodam, że butelka 9 ml wystarcza na 200 “psiknięć”.

Wspomniałam, że producent oferuje różne pojemności, a więc perfumy Nicole dostępne są w różnych buteleczkach. Znajdziemy tam bardzo buteleczki które prezentują się bardzo elegancko. Perfumy Nicole mogą więc z powodzeniem stać na naszej toaletce i być jej ozdobą.

Więcej na temat zapachów znajdziecie TUTAJ

Perfumy Nicole to również świetne rozwiązanie gdy chcemy sprawdzić czy dany zapach na dłuższą metę będzie nam odpowiadał. Możemy kupić małą pojemność, a dopiero później zdecydować się na pełnowymiarowe opakowanie.

____________________________________________

Pozdrawiam!

Kinga 🙂