fbpx
loader image

Sesja plenerowa jest dla Młodych nie lada wyzwaniem. Do wyboru jest wiele opcji co do dnia i miejsca w którym można ją wykonać. Część Par decyduje się na sesję w dniu ślubu. Czy jest to dobre rozwiązanie? Wszystko zależy od tego jakich efektów oczekują Młodzi oraz od tego czy gdzieś w pobliżu znajdziemy odpowiednie miejsce. Czasem Parze Młodej wystarczą zdjęcia wewnątrz budynku w którym odbywa się wesele. Często mają one niebanalne wnętrza i są pięknie przystrojone więc w razie gdyby pogoda nie dopisała to też jest jakieś wyjście z sytuacji. Sesja w dniu ślubu ma swoje zalety:

– oszczędność czasu i pieniędzy ( sesje organizowane w innym dniu zazwyczaj są dodatkowo płatne),

-Para Młoda wygląda dokładnie tak samo jak w dniu ślubu,

– ładne wnętrze lokalu ( o czym wspomniałam wyżej),

 – możliwość zaproszenia do sesji gości weselnych

My jednak od początku byliśmy zdecydowani na sesję w innym dniu. Po pierwsze nie chcieliśmy zostawiać gości samych. Na pewno godzina na zrobienie zdjęć by nie wystarczyła. Ten czas woleliśmy przeznaczyć na zabawę z najbliższymi. Nie chcieliśmy też ograniczać się co do miejsca wykonania zdjęć więc sesja plenerowa była wykonana w innym dniu. W okolicy mamy kilka ciekawych widoków więc wiedzieliśmy, że na jednej aranżacji się nie skończy. Poza tym w dniu ślubu musieli byśmy być bardzo ostrożni jeżeli chodzi o nasze stroje – tak więc szaleństwa nad jeziorem czy bieganie po trawie nie były by najlepszym pomysłem. Dzięki zorganizowaniu sesji w inny dzień mieliśmy całkowitą swobodę ruchów i co najważniejsze nie musieliśmy się spieszyć ( zarówno my jak i nasza Pani Fotograf ).

Jeżeli chodzi o kwestię fryzury i makijażu na sesję plenerową to u mnie nie było z tym problemu. Wszystko zrobiłam sama. Chciałam by było minimalistycznie i prosto więc fale na włosach zupełnie mi wystarczyły. Makijaż na różnego typu okazję robię sobie sama i tak było też w tym wypadku.

Uff.. to tyle z moich spostrzeżeń na ten temat. Wiadomo, że każdy ma inne oczekiwania, więc warto wybrać tę opcję, która nam najbardziej odpowiada nie sugerując się decyzjami czy podpowiedziami innych.

A Wy co sądzicie na temat sesji ślubnych? Bardziej obstawiacie dzień ślubu czy raczej sesję w innym terminie? Dajcie znać w komentarzach !

Poniżej Nasza sesja plenerowa w skrócie. Wybraliśmy zdjęcia w sadzie i nad jeziorem. Które bardziej przypadły Wam do gustu?

PS. Jeżeli jesteście z okolic Limanowej czy Nowego Sącza polecam Anię jako fotografa! Zajrzyjcie na jej fanpage –> KLIK

SESJA PLENEROWA

SESJA PLENEROWA

sesja K&T (29) sesja K&T (60)

sesja K&T (23) sesja K&T (66) sesja K&T (69) sesja K&T (44) sesja K&T (8) sesja K&T (17) sesja K&T (46) sesja K&T (36)

Na zdjęciach MY <3

Mąż model – Tomasz Sojka

Fot. MALOWANE KADREM 

______________________________________

Pozdrawiam!

Kinga:)