loader image

Makijaż Permanentny Brwi Nowy Sącz

Brwi permanentne nowy sącz

Czy To dla Ciebie?

Jeśli zależy Ci na pięknie podkreślonych brwiach, ale codzienne malowanie ich przysparza Ci trudności lub masz ubytki, które chciałbyś skorygować, to makijaż permanentny brwi jest doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie!

Czym jest makijaż permanentny brwi ? Makijaż permanentny brwi to zaawansowany zabieg kosmetyczny, który ma na celu trwałe podkreślenie kształtu i koloru brwi. Technika ta polega na precyzyjnym wprowadzeniu naturalnych pigmentów pod skórę przy użyciu specjalnej, cienkiej igły. W odróżnieniu od tatuażu, pigmenty są wprowadzane znacznie płycej, dzięki czemu brwi wyglądają bardzo naturalnie, a zabieg nie powoduje większego dyskomfortu. W zależności od preferencji klientki, można podkreślić kształt brwi, wypełnić luki czy też dodać naturalny kolor. Makijaż permanentny brwi to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą oszczędzić czas na codziennym malowaniu brwi, a jednocześnie cieszyć się pięknym i naturalnym wyglądem.

Jeśli zastanawiasz się, czy brwi permanentne to zabieg dla Ciebie, moje doświadczenie może Ci pomóc w podjęciu decyzji. Jako stylistka brwi z wieloletnim doświadczeniem, wiem, jak ważne są piękne i naturalnie wyglądające brwi. Dlatego, wykonując brwi permanentne, zawsze stawiam na precyzję, naturalność i indywidualne podejście do klientki.

Moje studio znajduje się w Nowym Sączu, gdzie oferuję szereg usług z zakresu stylizacji brwi, w tym brwi permanentnych. Przed każdym zabiegiem przeprowadzam szczegółową konsultację, podczas której omawiamy Twoje oczekiwania i wybieramy najlepszy dla Ciebie kształt i kolor pigmentu.

Jeśli zdecydujesz się skorzystać z moich usług, możesz być pewna, że wykonany zabieg będzie bezpieczny i profesjonalny. Stawiam na wysoką jakość wykorzystywanych pigmentów oraz higienę pracy, aby każda klientka czuła się komfortowo i zrelaksowana.

Zapraszam do odwiedzenia mojego studia i skorzystania z usług, aby uzyskać piękne i naturalne brwi permanentne, które będą podkreślać Twoją urodę i dodawać pewności siebie.

Etapy zabiegu:
 • Konsultacja i rysunek wstępny, tutaj ustalamy kształt, dobieram go indywidualnie do każdej klientki. Biorę pod uwagę sugestie i oczekiwania klientek, rysunek ustalamy razem do momentu aż w 100% będzie on odpowiadał klientce.
 • Wprowadzenie barwnika – pigmentację wykonujemy jednorazową igłą przy użyciu atestowanych barwników które muszą spełniać wszelkie normy. Zabieg trwa ok 2- 3 godzin.
 • Dopigmentowanie – wykonywane jest Ok 6 – 8 tygodni po właściwej pigmentacji. Po pierwszej pigmentacji brwi po ok. 2 dniach zaczną się złuszczać , pojawią się strupki. Jest to normalna reakcja. Strupków nie należy zdrapywać ani odrywać gdyż mogą pojawić się blizny a kolor stanie się nierównomierny. Dopigmentowanie ma na celu wyrównanie koloru, uzupełnienie ewentualnych ubytków oraz ostateczna korektę kształtu.

Ile utrzymuje się makijaż permanentny ? Zazwyczaj utrzymuje się ok. 1,5 – 2 lat, jego trwałość zależy od wielu czynników: typu o kondycji skory, właściwej pielęgnacji po zabiegu a także indywidualnej reakcji organizmu na zabieg.

Makijaż Permanentny Brwi Nowy Sącz

Brwi permanentne nowy sącz

Przeciwwskazania do zabiegu:
 • Ciąża
 • Okres laktacji ( należy odczekać ok 2 miesiące)
 • Aktywna grypa, przeziębienie lub obniżona odporność
 • Przyjmowanie sterydów miejscowo oraz doustnie ( należy odczekać 3-6 miesięcy po zakończeniu
  kuracji )
 • Aktywna opryszczka
 • Przyjmowanie antybiotyków lub leków rozrzedzających krew ( należy odczekać 3 tygodnie po
  zakończeniu kuracji)
 • Przyjmowanie leków przeciwzapalnych lub przeciwbólowych, najlepiej nie przyjmować na ok
  tydzień przed zabiegiem
 • Przyjmowanie leków bądź maści na trądzik ( należy odczekać minimum 6 miesięcy od
  zakończenia kuracji)
 • Stosowanie odżywek do brwi ( czekamy 3 miesiące od ostatniego użycia )
 • Nieustabilizowana cukrzyca
 • Nieustabilizowana choroba tarczycy
 • Nowotwory w fazie aktywnej
 • Hemofilia
 • Padaczka
 • Zaburzenia krzepliwości krwi
 • Picie lub zażywanie ziół takich jak czystek, dziurawiec itp ( należy odstawić na miesiąc przed
  zabiegiem)
 • Skłonności do bliznowaceń
 • Atopowe zapalenie skory
 • Łuszczycą
 • Bielactwo
 • Egzema
 • Nadwrażliwość na ból
 • Świeża opalenizna
 • Świeża henna ( ostatnie wykonanie min miesiąc przed zabiegiem)
 • Stany po operacjach plastycznych lub zabiegach z zakresu medycyny estetycznej ( należy
  odczekać minimum miesiąc po wykonaniu takich zabiegów )
 • Posiadanie starego makijażu permanentnego ( konieczna wcześniejsza konsultacja)
Regulamin

Rezerwacji terminu można dokonać telefonicznie 797 632 941 lub przez Profil Facebook, instagram @kingasojka_makeup. Nie zawsze mam czas natychmiastowo odpowiedzieć lub odebrać telefon — oddzwonię lub odpisze najszybciej jak to możliwe.

Do rezerwacji terminu wymagana jest wpłata zadatku w wysokości 100 zł do 3 dni roboczych od ustalenia terminu. W przypadku braku wpłaty termin zostaje anulowany. Zadatek jest wliczony w cenę usługi.
Podczas wizyty NIE MA MOŻLIWOŚCI ZMIANY makijażu permanentnego na jakąkolwiek inną usługę np. na hennę pudrową czy laminację brwi. W przypadku zmiany podczas wizyty na inną usługę zadatek przepada a za usługę należy zapłacić kwotę z cennika usług. Po ustaleniu terminu wizyty wysyłana jest informacja o numerze konta na który należy dokonać wpłaty zadatku.

PRZED ZABIEGIEM:
Należy zapoznać się z przeciwwskazaniami do zabiegu. W przypadku kiedy podczas wywiadu stwierdzam że istnieje przeciwwskazań do niego mogę odmówić wykonania zabiegu bez zwrotu zadatku.
Ważne! Nie zatajaj informacji o swoim stanie zdrowia. Może mieć to wpływ na efekt końcowy zabiegu.
Jeżeli posiadasz stary makijaż permanentny koniecznie poinformuj mnie o tym fakcie. Możesz przesłać zdjęcie lub umówić się na bezpłatną konsultację.

ZMIANA TERMINU:
Jeżeli nie jesteś w stanie zjawić się na umówionej wizycie poinformuj o tym minimum 3 dni wcześniej. Ustalimy kolejny termin a twój zadatek zostanie przesunięty na zabieg w innym terminie. W przypadku odwołania zabiegu którego realizacja przewidziana jest w terminie krótszym niż 3 dni zadatek jest bezzwrotny. Rekompensuje to mój czas zarezerwowany na Twoją wizytę w przypadku gdy ta się nie odbędzie. Termin można zmienić tylko 1 raz. Kolejna zmiana terminu wiąże się z ponowną wpłatą zadatku. Jeżeli nie zjawisz się na umówionej wizycie bez poinformowania mnie twój zadatek również przepada oraz nie ma możliwości umówienia się do mnie na kolejny termin.

DOPIGMENTOWANIE:
Dopiementowanie jest ustalane na pierwszej wizycie w salonie (należy wykonać je do 3 miesięcy od zabiegu) W przypadku przełożenia dopigmentowania powyżej 3 miesięcy jego koszt to 200 zł.
W przypadku zajścia w ciążę W terminie dopigmentowania zostaje ono anulowane a koszt nowej wizyty ustalany jest indywidualnie w zależności od wymaganego nakładu pracy.

ODŚWIEŻENIE:
Odświeżenie koloru to ponowne wykonanie pigmentacji W okresie 1 do 2 lat. Cena odświeżenia to 50% aktualnie obowiązującej ceny za makijaż permanentny w salonie. Odświeżenie powyżej 2 lat – koszt ustalany jest indywidualnie W zależności od nakładu pracy.

CENA

800zł

Czas

3h

Miejsce

Ul. Grunwaldzka 31A
33-300 Nowy Sącz

REZERWUJ

Moje Prace

Zobaczy tylko kilka z moich ostatnich prac. Więcej możesz zobaczyć w zakładce GALERIA.

Makijaż Permanentny Brwi Nowy Sącz
Makijaż Permanentny Brwi Nowy Sącz
Makijaż Permanentny Brwi Nowy Sącz
Makijaż Permanentny Brwi Nowy Sącz
brwi permanentne nowy sącz
brwi permanentne nowy sącz

Więcej zdjęć zobacz w zakładce GALERIA

Makijaż Permanentny Brwi Nowy Sącz

Śledź Mnie

Znajdziesz mnie na portalach społecznościowych

Kontakt

kinga.wojcik.90@gmail.com

Ul. Grunwaldzka 31A

33-300 Nowy Sącz