loader image

Regulamin

Regulamin serwisu kingasojka.pl

1. Postanowienia ogólne

1.1. Niniejszy Regulamin określa zasady korzystania z usług prowadzonych przez Kinga Sojka.

1.2. Korzystając z usług, użytkownik akceptuje postanowienia Regulaminu oraz zobowiązuje się do przestrzegania jego treści.

2. Usługi kosmetyczne

2.1. Firma Kinga Sojka – Brows oferuje usługi związane z kosmetyką, takie jak stylizacja rzęs i brwi oraz szkolenia. Szczegółowe informacje dotyczące usług dostępne są na stronie internetowej.

2.2. Rezerwacje wizyt oraz skorzystanie z usług odbywa się za pośrednictwem kontaktu telefonicznego lub rejestracja wizyty w serwisie booksy.

3. Opłaty i płatności

3.1. Cennik usług oraz informacje dotyczące płatności są dostępne na stronie kingasojka.pl lub w serwisie booksy. Użytkownik zobowiązany jest do opłacenia usługi zgodnie z obowiązującym cennikiem.

3.2. Płatności za usługi mogą być dokonywane poprzez różne metody, takie jak przelew bankowy, płatność kartą lub gotówką w salonie, zgodnie z wybraną formą płatności i uzgodnieniami.

4. Anulowanie i zmiany wizyt

4.1. Użytkownik ma prawo do anulowania lub zmiany terminu wizyty, jednakże Kinga Sojka proszona jest o wcześniejsze poinformowanie o tym fakcie. Szczegółowe zasady anulowania i zmiany wizyt mogą być określone na stronie lub uzgodnione indywidualnie.

5. Odpowiedzialność

5.1. Kinga Sojka dokłada wszelkich starań, aby usługi były świadczone z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi standardami.

5.2. Firma Kinga Sojka – Brows nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie szkody lub utraty wynikające z korzystania z usług, za wyjątkiem przypadków wynikających z rażącego niedbalstwa lub z naruszenia obowiązującego prawa.

6. Prawa autorskie

6.1. Treści zamieszczone na stronie kingasojka.pl, takie jak teksty, zdjęcia, grafiki, są chronione prawami autorskimi i nie mogą być wykorzystywane bez zgody Kingi Sojki.

7. Zmiany w Regulaminie

7.1. Regulamin może być okresowo aktualizowany. Użytkownicy zostaną poinformowani o ewentualnych zmianach poprzez publikację nowej wersji na stronie kingasojka.pl.

Śledź Mnie

Znajdziesz mnie na portalach społecznościowych

Kontakt

kinga.wojcik.90@gmail.com

Ul. Grunwaldzka 31A

33-300 Nowy Sącz