loader image

Peeling Węglowy Nowy Sącz

Peeling Węglowy Nowy Sącz

Czy To dla Ciebie?

Peeling Węglowy Laserem to innowacyjna procedura skóry, dedykowana poprawie jej kondycji, redukcji niedoskonałości oraz okazanie na nią efektu liftingującego. Czy to dla Ciebie? Jeśli szukasz skutecznego sposobu na oczyszczenie skóry, zmniejszenie porów, redukcję trądziku, blizn czy przebarwień, ta usługa może być idealnym rozwiązaniem.

W Nowym Sączu oferujemy profesjonalny Peeling Węglowy laserem, wykonywany przez doświadczonych specjalistów. Procedura ta polega na nałożeniu cienkiej warstwy węgla aktywowanego na skórę, po czym za pomocą lasera usuwane są zanieczyszczenia i martwe komórki skóry. To skutecznie rewitalizuje skórę, poprawiając jej strukturę i koloryt.

Peeling Węglowy laserem wykorzystuje precyzyjne technologie, które redukują prace gruczołów łojowych, zmniejszają rozszerzone pory oraz stymulują produkcję kolagenu, co przyczynia się do wygładzenia skóry i redukcji blizn czy przebarwień.

Jeśli pragniesz odświeżyć wygląd swojej skóry, poprawić jej strukturę i zmniejszyć widoczność niedoskonałości, zapraszamy do skorzystania z naszego Peelingu Węglowego laserem w Nowym Sączu. Oferujemy kompleksową opiekę oraz indywidualne podejście, pozwalające uzyskać widoczne i trwałe rezultaty dla Twojej skóry. Aby uzyskać optymalne efekty zaleca się serie od 4 do 8 zabiegów w dwutygodniowych odstępach.

Etapy zabiegu:
 • Konsultacja: Pierwszym etapem jest konsultacja z doświadczonym specjalistą. Podczas tego spotkania ocenia się stan skóry klienta, omawiając jego potrzeby i oczekiwania. Specjalista może również wyjaśnić szczegóły zabiegu oraz odpowiedzieć na ewentualne pytania.
 • Przygotowanie skóry: Przed zabiegiem, skóra jest oczyszczana, aby usunąć zanieczyszczenia i nadmiar sebum. Następnie nałożona jest cienka warstwa węgla aktywowanego, który będzie absorbowany przez skórę.
 • Akcja lasera: Po krótkim czasie na wchłonięcie węgla, specjalista wykorzystuje laser o odpowiedniej długości fali świetlnej do aktywowania węgla. Poprzez wykorzystanie energii lasera, zanieczyszczenia, martwe komórki skóry oraz nadmiar sebum są usuwane. Proces ten pobudza również produkcję kolagenu, poprawiając elastyczność i strukturę skóry.
 • Pielęgnacja po zabiegu: Po zakończeniu zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona i wrażliwa. Specjalista może zalecić stosowanie kremów nawilżających i łagodzących, a także unikanie ekspozycji na słońce przez określony czas.
 • Seria zabiegów: W celu osiągnięcia optymalnych rezultatów, zazwyczaj zaleca się serię zabiegów, rozłożonych w określonych odstępach czasowych. Ilość zabiegów zależy od indywidualnych potrzeb skóry oraz celów, jakie chce się osiągnąć.

Peeling węglowy laserem to procedura, która działa rewitalizująco na skórę, poprawiając jej kondycję oraz redukując niedoskonałości. Dzięki serii sesji zapewnia skórze szansę na regenerację i rewitalizację, nadając jej zdrowszy i młodszy wygląd.

Peeling Węglowy Nowy Sącz

Zalecenia pozabiegowe:
 • nie opalać skory przez cały okres wykonania serii zabiegów oraz stosować kremy z filtrem spf 30 lub 50
 • Nie wykonywać peelingów drobnoziarnistych lub kwasowych
 • Stosować krem nawilżający 2-3 razy dziennie
 • Unikać kontaktu ze słona woda przez 14 dni
Przeciwwskazania do zabiegu:
 • Ciąża i karmienie piersią: Kobiety w ciąży lub karmiące piersią powinny unikać tego typu zabiegów, ponieważ nie ma wystarczających badań dotyczących wpływu procesu na rozwijające się dziecko.
 • Skóra podrażniona: Osoby z nadmiernie podrażnioną skórą, np. po intensywnym opalaniu, mogą być bardziej podatne na reakcje i komplikacje podczas zabiegu.
 • Choroby skóry: Osoby z aktywnymi infekcjami skóry, np. trądzikiem różowatym, egzemą, czy innymi infekcjami, powinny odłożyć zabieg do momentu wyleczenia skóry.
 • Leki i suplementy: Niektóre leki czy suplementy diety mogą powodować nadmierną wrażliwość skóry, co może skutkować negatywną reakcją na zabieg.
 • Skóra opalizowana: Osoby z ciemniejszą karnacją mogą być bardziej podatne na reakcje skórne, takie jak przebarwienia czy zmiany pigmentacyjne.
 • Blizny keloidalne: Osoby skłonne do tworzenia blizn keloidalnych mogą mieć większe ryzyko wystąpienia takich reakcji po zabiegu.

Przed przystąpieniem do peelingu węglowego laserem zawsze zaleca się konsultację ze specjalistą, który dokona oceny stanu skóry oraz wykluczy ewentualne przeciwwskazania, aby uniknąć ewentualnych komplikacji i zagwarantować bezpieczeństwo oraz skuteczność procedury.

CENA

250zł

Czas

1h

Miejsce

Ul. Grunwaldzka 31A
33-300 Nowy Sącz

REZERWUJ

Śledź Mnie

Znajdziesz mnie na portalach społecznościowych

Kontakt

kinga.wojcik.90@gmail.com

Ul. Grunwaldzka 31A

33-300 Nowy Sącz